user_mobilelogo
Rekreačný dom typ A - Zelená Voda
120 000 EUR
Most pri Bratislave.
Rekreačný dom typ A - Zelená Voda
Status: aktívny
Typ nehnuteľosti: Iný objekt na bývanie a rekreáciu
Nehnuteľnosť ID: 15
Typ: predaj
Stav: novostavba
Izby: 4
Kúpelňa: 1
Úžitková plocha: 96 m2
Plocha pozemku: 449 m2

Ponúkame Vám na predaj „Rekreačný domček model A“ je situovaný v lokalite Zz1 Zelená Voda, Most pri Bratislave. Nachádza sa na rovinatom teréne situovanom pri komunikácii. Zámerom investora je novostavba rekreačného domčeka so záhradou a parkovaním na pozemku. Má samostatný vstup. Objekt má elektrické vykurovanie, odkanalizovaný je do žumpy a zásobený vodou zo studne.

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s rozlohou 48,3 m2 a podkrovia s rozlohou 47,7 m2 so sedlovou strechou.

Dispozícia objektu je obdĺžnikového tvaru. Na 1.NP na 48,3 m2 sa nachádza zádverie, z ktorého savchádza do spálne, do kúpelne s WC a do jedálne s obývacou izbou, ktorá naväzuje na kuchyňu. V obývacej izbe je schodisko do podkrovia, ktorého úžitková plocha je 47,7 m2. Je ideálnym riešením pre 4 až 5 člennú rodinu, prípadne početnejšiu spoločnosť. Efektívne využitie podkrovia umožňuje členenie domu na dennú a nočnú zónu, čím poskytuje súkromie i pohodu zároveň. Uvedený model domu patrí k tomu najlepšiemu čo uspokojí náročnosť súčasného klienta.

Lokalita Zz1 Zelená voda sa nachádza 2,5 km od obce Most pri Bratislave, vzdušnou čiarou popri Malom Dunaji do Vrakune v Bratislave 4 km.

No reviews for house

 

Maklér : Veronika Chválovská

Telefón :+ 421 910 440 800

Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Kontaktujte nás s Vašimi otázkami ohľadom nehnuteľností!

Kontaktný formulár

GANT REAL

 

Tel: +421 910 440 800

       

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.