user_mobilelogo
Komerčný priestor na predaj
320 000 EUR
Bernolákovská,Ivanka pri Dunaji.
Komerčný priestor na predaj
Typ nehnuteľosti: Iné komerčné priestory
Nehnuteľnosť ID: 6
Typ: predaj
Úžitková plocha: 192 m2

Ponúkame Vám na predaj dlhoročne zabehnutý motel s kaviarňou a samostatne stojacou budovou využívanou ako fitness. Jedná sa o čiastočne podpivničený objekt s tromi nadzemnými podlažiami zastrešenými sedlovou strechou. 

Objekt je v tvare L, funkčne je členený do prevádzkovo prepojených celkov: na 1NP je vstupná časť s recepciou, barom a soc. zariadením. V tejto časti je vstup do suterénnych priestorov, do časti dvora s vonkajšou terasou a do ubytovacej časti na 2NP. Na 2NP sa nachádzajú 3 apartmány a 5 dvoj lôžkové izby a práčovňa. Na 3NP sú voľné priestory. 

Vykurovanie objektu je zabezpečené vlastnou plynovou kotolňou umiestnenou v suteréne. Objekt je vybavený okrem iného káblovou televíziou, internetom a kamerovým systémom s poplašným zariadením. V časti dvora je samostatne prístupná časť so skladovými priestormi a priestormi určenými na prevádzku tetovacieho štúdia, sauny a šatňa pre klientov fitness. Objekt telocvične sa nachádza v zadnej časti dvora, využívaný ako plne vybavený fitness centrum. 

Jedná sa o dvojpodlažný objekt zastrešený sedlovou strechou s vykurovaním. Vo dvore je veľké parkovisko uzavreté bránou. Celý objekt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 1997.

Výbava:
Vlastné parkovisko
No reviews for house

 

Maklér : Veronika Chválovská

Telefón :+ 421 910 440 800

Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Kontaktujte nás s Vašimi otázkami ohľadom nehnuteľností!

Kontaktný formulár

GANT REAL

 

Tel: +421 910 440 800

       

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.