Rekreačný dom typ B - Zelená Voda
Rekreačný dom typ B - Zelená Voda
Address: Most pri Bratislave
Popis:

Ponúkame Vám na predaj „Rekreačný domček model B“ je situovaný v lokalite Zz1 Zelená voda, Most pri Bratislave. Nachádza sa na rovinatom teréne situovanom pri komunikácii. Zámerom investora je novostavba rekreačného domčeka so záhradou a parkovaním na pozemku. Má samostatný vstup. Objekt má elektrické vykurovanie, odkanalizovaný je do žumpy a zásobený vodou zo studne.

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s rozlohou 49,5 m2 prekrytého krovom so stanovou strechou. Dispozícia objektu je členitého tvaru. Na podlaží sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do spálne, do kúpelne s WC a do jedálne s obývacou izbou, ktorá naväzuje na kuchyňu.

Z kategórie bungalov je model B síce najmenší, napriek tomu ho to však nevylučuje z atraktívnej ponuky bývania, pretože aj na malej ploche v príjemnom prostredí si dokáže človek vytvoriť svoj vlastný osobitý priestor. Rovnako tak je aj dostupným riešením pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné bývanie na rekreáciu.

Typ: predaj
Cena: 82000 EUR
Izby: 2
Kúpelňa: 1
Typ nehnuteľosti: Iný objekt na bývanie a rekreáciu
Úžitková plocha: 49
Stav: novostavba
Plocha pozemku: 364